Wesela

WESELE OSTROŁĘKA

ZIELONY ZAKĄTEK

Mamy wolne terminy na rok 2022!

Wesele w hotelu Zielony Zakątek to wspaniały wybór dla mieszkańców miasta Ostrołęka i okoli. Z pasją i zaangażowaniem działamy w branży weselnej już od ponad dziesięciu lat! Zdobyte przez ten czas doświadczenie chętnie wykorzystamy, organizując i współtworząc ten szczególny dzień w Państwa życiu.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy 2 sale, na mniejsze i większe przyjęcia weselne. Sala weselna oferuje wszelkie potrzebne udogodnienia. Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym, a wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy!

Wokół naszej sali weselnej znajduje się zagospodarowany, 8-hektarowy teren zielony. Stwarza to niepowtarzalne możliwości do przeprowadzenia ceremonii zaślubin w wyjątkowej scenerii. A może interesuje Państwa Ślub i wesele w plenerze? Chętnie udostępnimy nasz teren i pomożemy w organizacji ślubu w plenerze!

Zadowolenie wszystkich gości? To niemożliwe. Jednakże wiemy jak przygotować wesele, aby pozytywnie zapadło w pamięć nie tylko parze młodej, ale także seniorom i młodzieży. Potrawy, wystrój, zespół, pogoda – zawsze jakiś element może zawieźć. Naturalny urok naszej lokalizacji sprawia jednak, że wesela organizowane w Zielonym Zakątku nieopodal miasta Ostrołęka, są mile wspominane.

Niezapomniane Wesele!

MOŻLIWOŚĆ ŚLUBU W PLENERZE
Wesele Ostrołęka

Bycie częścią takiego wspaniałego wydarzenia jak ślub i wesele to dla nas zawsze wielki zaszczyt, a także radość! Wysoka jakość obsługi, nasze piękne otoczenie, szybki dojazd z centrum miasta Ostrołęka, smak i zróżnicowanie potraw to główne atuty, które posiada sala weselna hotelu Zielony Zakątek.

Wybierając naszą salę weselną, możecie mieć Państwo pewność, że stworzymy niezapomnianą atmosferę. Wy i Wasi gości jeszcze długo będą wracać wspomnieniami do dnia wesela w kompleksie Zielony Zakątek.

PROFESJONALNA ORGANIZACJA WESELA

W celu poznania szczegółowej oferty bądź umówienia się na spotkanie prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub mailowy. / Wesele Ostrołęka – Zielony Zakątek

Zobacz także: Hotel Ostrołęka

SALA WESELNA

GALERIA

WESELE FAQ

 

Jak duże wesele mogą Państwo zorganizować?

Organizujemy wesela do 120 osób.

Czy można przeprowadzić ślub w plenerze przy hotelu Zielony Zakątek.

Tak. Z racji pięknego otoczenia wiele par decyduje się u nas na ślub w plenerze.

Jak długo jedzie się do Państwa hotelu z centrum Ostrołęki?

Dojazd samochodem z centrum Ostrołęki trwa około 10-20 minut.

Czy sami Państwo przygotowują potrawy weselne?

Dysponujemy pełnym zapleczem gastronomicznym, a wszystkie potrawy przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy.