Noclegi Ostrołęka

NOCLEG W HOTELU ZIELONY ZAKĄTEK

DLACZEGO MY?

Oferujemy komfortowe, ale i niedrogie noclegi. Hotel Zielony Zakątek *** zlokalizowany jest w Susku Starym, 6 km od miasta Ostrołęka. Położenie poza centrum sprawia, że hotel jest miejscem chętnie wybieranym na noclegi. Szczególnie przez firmy ceniące sobie spokój oraz indywidualne podejście do klienta. Malownicza okolica, cisza i spokój to nasze mocne atuty. Rezerwując u nas nocleg, można spodziewać się najwyższych standardów czystości, komunikacji i obsługi. Zielony Zakątek to od wielu lat obiekt numer jeden, jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości komfortu na rynku branży hotelarskiej w regionie. Dbamy o rozwój i inwestycje, stąd co roku jest u nas coraz piękniej i nowocześniej.

Nasz hotel jest ceniony przez pary młode i ich rodziny, jak również świat biznesu, który często organizuje u nas konferencje i ceni sobie zaciszne noclegi oraz pyszne śniadania. Turyści podziwiający piękno regionu mogą się u nas zatrzymać i skorzystać z wielu dostępnych atrakcji.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 pokoi 2-3 osobowych oraz dwa Apartamenty. Pokoje wyposażone są w:

  • toaletę z prysznicem,
  • telewizję kablową,
  • dostęp do Internetu Wi-Fi.

 

Posiadamy także pokój przystosowany na nocleg dla osób niepełnosprawnych.

Zobacz także: Sala Szkoleniowa Ostrołęka

 

CENNIK POKOI:

Pokój 1 osobowy – 150 zł

Pokój 2 osobowy – 220 zł

Pokój 3 osobowy – 280 zł

Mały Apartament – 240 zł

Duży Apartament – 280 zł

NOCLEGI OSTROŁĘKA

IDEALNY WYBÓR

*W cenie śniadanie i podatek VAT.

Noclegi Ostrołęka? Dobrze trafiłeś! Jeżeli szukasz komfortowego noclegu w hotelu w pobliżu miasta Ostrołęka – zapraszamy do nas. Jesteśmy w bliskim sąsiedztwie miasta, zaledwie 15 min jazdy od centrum. Już taka odległość pozwala odetchnąć o zgiełku miasta i zapomnieć o sprawach doczesnych! Oferujemy noclegi w 11 komfortowych pokojach z łazienkami. W standardzie wyposażenia jest między innymi Tv oraz Wi-Fi. Posiadamy też własny, bezpłatny parking samochodowy dla klientów.

Chętnie spełnimy wyjątkowe wymagania klientów. Możemy zapewnić świeże kwiaty, zmrożony szampan, bądź przygotować romantyczną scenerię. Nasz główny cel to Państwa zadowolenie!

NOCLEGI FAQ

Jak długo jedzie się do Państwa hotelu z centrum Ostrołęki?

Dojazd samochodem z centrum miasta Ostrołęka trwa około 10-20 minut.

Ile kosztuje nocleg w hotelu Zielony Zakątek?

Cena za wynajem pokoju to 150zł za pokój 1-osobowy, 220 za dwuosobowy i 280 za trzyosobowy. Koszt apartamentów to 240zł za mniejszy i 280zł za większy.

Czy oferują Państwa śniadania dla gości?

Oczywiście, oferujemy pyszne śniadania dla naszych gości.

Jakie udogodnienia oferują noclegi w Hotelu?

Dla naszych gości oferujemy darmowy parking, darmowe WiFi, prywatne łazienki, duży wybór pokoi i różne rozrywki.

Jakie rozrywki oferuje Hotel Zielony Zakątek?

Noclegi w naszym hotelu oferują możliwość wielu rozrywek takich jak: grill, ognisko, tenis stołowy, bilard, wycieczki piesze, czy też odpoczynek na plaży.