Noclegi Ostrołęka

NOCLEG W HOTELU ZIELONY ZAKĄTEK

DLACZEGO MY?

Oferujemy komfortowe, ale i niedrogie noclegi. Hotel Zielony Zakątek *** zlokalizowany jest w Susku Starym, 6 km od miasta Ostrołęka. Położenie poza centrum sprawia, że hotel jest miejscem chętnie wybieranym na noclegi. Szczególnie przez firmy ceniące sobie spokój oraz indywidualne podejście do klienta. Malownicza okolica, cisza i spokój to nasze mocne atuty. Rezerwując u nas nocleg, można spodziewać się najwyższych standardów czystości, komunikacji i obsługi.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 9 pokoi 2-3 osobowych oraz dwa Apartamenty. Pokoje wyposażone są w:

  • toaletę z prysznicem,
  • telewizję kablową,
  • dostęp do Internetu Wi-Fi.

 

Posiadamy także pokój przystosowany na nocleg dla osób niepełnosprawnych.

Zobacz także: Sala Szkoleniowa Ostrołęka

 

CENNIK POKOI:

Pokój 1 osobowy – 140 zł

Pokój 2 osobowy – 200 zł

Pokój 3 osobowy – 260 zł

Mały Apartament – 220 zł

Duży Apartament – 260 zł

NOCLEGI OSTROŁĘKA

IDEALNY WYBÓR

*W cenie śniadanie i podatek VAT.

Noclegi Ostrołęka? Dobrze trafiłeś! Jeżeli szukasz komfortowego noclegu w hotelu w pobliżu miasta Ostrołęka – zapraszamy do nas. Jesteśmy w bliskim sąsiedztwie miasta, zaledwie 15 min jazdy od centrum. Już taka odległość pozwala odetchnąć o zgiełku miasta i zapomnieć o sprawach doczesnych! Oferujemy noclegi w 11 komfortowych pokojach z łazienkami. W standardzie wyposażenia jest między innymi Tv oraz Wi-Fi. Posiadamy też własny, bezpłatny parking samochodowy dla klientów.

Chętnie spełnimy wyjątkowe wymagania klientów. Możemy zapewnić świeże kwiaty, zmrożony szampan, bądź przygotować romantyczną scenerię. Nasz główny cel to Państwa zadowolenie!